ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Ειμαστε μια δυναμική ομάδα που εργάζεται με πολυ όρεξη και σεβασμό απέναντι σε πελάτες και συνεργάτες και βρισκόμαστε συνεχώς σε αναζήτηση ατόμων με ήθος και υψηλες φιλοδοξίες. Εάν έχετε θετικη διαθεση, μεγάλο χαμόγελο, όρεξη για εργασία, και έχετε κίνητρο να διακριθείτε και να συνεισφέρετε στην επίτευξη των στόχων της Feel Madness μην διστάσετε να επικοινωνησετε μαζι μας!

Παρακάτω μπορείτε να βρείτε δημοδιεύσεις αγγελιών για θέσεις που είναι άμεσα διαθέσιμες αλλά είμαστε παντα ανοιχτοί σε γνωριμίες με νέα άτομα που θεωρούν οτι μπορούν να ανταποκριθούν με ωριμότητα και συνέπεια στις απαιτήσεις ενός διαρκώς εναλλασσόμενου και απαιτητικού περιβάλλοντος εργασίας.

ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

H Feel Madness ζητά να προσλάβει eShop Administrator με έδρα το Αγρίνιο.

Αρμοδιότητες:

• Διαχείριση των προϊόντων και των πληροφοριών τους
• Επικαιροποίηση προϊόντων, φωτογραφιών και τιμών
• Ενημέρωση eshop με νέα προϊόντα ή αφαίρεση προϊόντων
• Κατηγοριοποίηση προϊόντων
• Εξυπηρέτηση πελατών - Παραγγελιοληψία (τηλεφωνική και online)
• Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
• Τιμολόγηση
• Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων που προβάλλονται στο eshop
• Δημιουργία επιπλέον περιεχομένου για αύξηση επισκεψιμότητας
• Έλεγχος επισκεψιμότητας και μέτρηση πωλήσεων
• Συνεργασία με agency για επικοινωνία προϊόντων και υλοποίηση marketing plan
• Συνεργασία με προγραμματιστές για επίλυση τυχόν θεμάτων του ηλεκτρονικού καταστήματος
• Συνεργασία με αποθήκη για διαθεσιμότητα, αποστολές, επιστροφές προϊόντων

Απαραίτητα προσόντα:

• Εργασιακή εμπειρία ως Διαχειριστής eShop
• Γνώση και εξοικείωση με πλατφόρμες ηλεκτρονικού εμπορίου καθώς και σύστημα διαχείρισης αποθήκης - ERP.

Αποστολή Βιογραφικού: Αν αγαπάς την αθλητική & sportswear υπόδηση-ένδυση και θες να γίνεις μέλος της Feel Madness, θέλουμε να σε γνωρίσουμε! Στείλε μας, λοιπόν, το βιογραφικό σου μαζι με μία πρόσφτατη φωτογραφία στο [email protected]

H Feel Madness, ζητά να προσλάβει Πωλητή/Πωλήτρια για τα φυσικά της Καταστήματα με έδρα το Αγρίνιο.

• Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης στον πελάτη
• Τακτοποίηση προϊόντων και συμμετοχή στη διατήρηση οργανωμένου καταστήματος
• Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

• Εμπειρία στη λιανική πώληση
• Ευχάριστη προσωπικότητα και υπευθυνότητα
• Γνώση Η/Υ και αγγλικών.

H Feel Madness, ζητά να προσλάβει Φωτογράφο με έδρα το Αγρίνιο.

• Οργάνωση παραγωγής και φωτογράφηση προιόντων σε studio.
• Φωτογράφηση προϊόντων για eShop [on-figure & product laydowns]
• Eπεξεργασία φωτογραφιών με σχετικά adjustments [πχ. χρωματικές διορθώσεις & matching του απαραίτητου merchandise, cosmetic retouching, cropping]
• Εισαγωγή στο σύστημα διαχερίσης του Ηλεκτρονικού καταστήματος
• Επεξεργασία και έλεγχος ορθής παρουσίασης των προιόντων σε όλα τα digital assets της εταιρείας διασφαλίζοντας την επιθυμητή προβολή τους σε eShop, Social Media κτλ
• Ευθύνη για την οργάνωση των digital assets με σωστή ονομασία των αρχείων

• Εργασιακή εμπειρία
• Δημιουργικότητα
• Γνώση και εξοικείωση με πλατφόρμες ηλεκτρονικού εμπορίου

Επιθυμητά προσόντα:

• Πτυχίο σχετικό με Φωτογραφία, Μόδα, Γραφικές Τέχνες.

Back to Top